„Vymydli si“ mydielko pre babičku

„Vymydli si“ mydielko pre babičku
Doprava zdarma nad 50€
150 odberných míst
Doručenie do 24h

„Vymydli si“ mydielko pre babičku

Aktuálna cena: 6,00€


Parametre

Dostupnosť: Vypredané
Kód: 01257

Popis

„Vymydli si“ mydielko pre babičku v tvare srdiečka s kamienkom vo vnútri je homemade produkt vyrobený 11-ročným chlapcom Matúškom Pokorným, ktorý zbiera peniaze pre svojho ťažko chorého brata Kubka. Mydielko obsahuje prírodné silice a je bez parfumácie, určené pre deti od troch rokov. Obsahuje prírodné zložky, ako napríklad kokosový olej a vitamín E pre jemnejšie ruky. Slúži ako funkčná a zábavná forma motivácie detí, aby si umývali ruky pravidelne. Mydielko s hračkou vo vnútri je vhodné pre každodenné použitie. Produkty sú vhodné aj pre ľudí s citlivou pokožkou, neobsahuje žiadne konzervanty, parabény, parfumy a farbivá. Celý zisk z predaja putuje Matúšovej rodine, na liečbu brata Kubka, trpiaceho detskou mozgovou obrnou. 1€ z predaja = 1 minúta v hyperbarickej komore v centre Adeli v Piešťanoch. 

Mydielko má v sebe ukrytý kamienok, ktorého tvar a farba sa môžu v mydielkach líšiť, preto negarantujeme zaslanie mydielka s rovnakým vizuálom ako na obrázku, ide o náhodný výber.


  • farebné a zábavné mydielka v hračkou vo vnútri
  • vhodné na každodenné použitie pre deti od 3 rokov
  • pre čisté a jemné ruky 
  • bez parabénov, parfumov a farbív


Použitie: 

Naneste mydlo na vlhkú pokožku, napeňte a dôkladne opláchnite vodou.


Zloženie:

voda, glycerín, propylénglykol, sorbitol, zmydelnený kokosový olej, sacharóza, vitamín E, prírodný pigment (sľuda) , silica, hračka

Najpredávanejšie produkty

Sledujte nás

#drogerkask
#drogerka

Odoslaním emailovej adresy vyjadrujete súhlas s odberom Newslettra