O Nás

Život tejto stránke dali traja kamaráti. Každý z nás je úplne iný, ale predsa máme niečo spoločné. Drogerku. Aj my sme patrili medzi tých, ktorí si pre dobrú drogériu a kozmetiku chodili do Rakúska. Jednu peknú letnú sobotu sme si povedali dosť. Namiesto nákupov sme sa vybrali na výlet s deťmi. A tam vznikol nápad „čo keby sme si otvorili internetový obchod s kvalitnou rakúskou drogériou“. Spojili sme sily a postupne náš nápad začali realizovať. Následne sme sa rozhodli rozšíriť sortiment o ďalšie značky kozmetiky, drogérie a produktov pre deti so zameraním na bio, organické a prírodné produkty od lokálnych výrobcov a zo zahraničia. Pri výbere sme zohľadňovali predovšetkým kvalitu a unikátnosť sortimentu, ktorý nenájdete v každom e-shope.


Drogéria

Okrem kvalitných rakúskych pracích prostriedkov Persil a Ariel, špeciálnych hypoalergénnych prostriedkov Impresan a Lysoform, ekologickej značky Frosch nájdete aj ekologickú a biodegradovateľnú značku prostriedkov na pranie a do domácnosti BIO-D. A vôbec, komplexný sortiment všetkého, čo doma potrebujete.


Kozmetika

Dlho sme hľadali a aj našli vychytávky v oblasti kozmetiky. Prichádzame s top značkami lokálnych aj zahraničných výrobcov, ktorí do svojich produktov vložili srdce. Neprehliadnite slovenské značky Mylo, 2SIS, MARK Face and body a Ecoheart. Od zahraničných dodávateľov odporúčame bezperoxidové bielenie zubov z Anglicka My White Secret, oil pulling dezinfekciu úst a tela Brilliant COCO zo Sri Lanky, prírodné opaľovacie krémy z Bali Thank me later, organickú kozmetiku z Chorvátska Biobaza, švajčiarsku certifikovanú kozmetiku Weleda či talianske hygiencké produkty ORGANYC zo 100% certifikovanej organickej bavlny.


Deti

Pre deti len to najlepšie. Medzi najväčšie topky patria ekologické plienky Moony Air Fit z Japonska, 100% biologicky rozložiteľné anglické plienky Kit&Kin od Emmy Bunton zo Spice Girls, najčistejšie vlhčené obrúsky na svete WaterWipes. A samozrejme ďalšie značky prírodnej kozmetiky, ktoré sa starajú o citlivú pokožku vašich drobcov ako slovenská značka 2SIS, švajčiarska Weleda a chorvátska Biobaza.


Už teda nemusíte tráviť hodiny hľadaní toho najlepšieho pre seba, rodinu a deti, lebo my sme to už pre vás našli! Všetky kvalitné vychytávky si teraz objednajte na jednom mieste, nestrácajte čas browsovaním netu v obchodoch, nenaťahujte sa s ťažkými nákupmi, radšej si užívajte svoj čas ;).

 

PS: Veríme, že pre vás, vaše rodiny aj deti chcete to najlepšie a v tom vám chceme denne pomáhať. Tak nám držte palce a keby niečo, hocičo, napíšte nám na info@drogerka.sk.

PS1: Praktické rady do každej domácnosti nájdete v našom blogu TU.

PS2: Ak chcete tovar kupovať za ešte výhodnejšie ceny, registrujte sa a využívajte náš vernostný systém TU.

 

A na záver, nevieme prečo nám na Slovensku predávajú menej kvalitné prášky, či aviváže ako v Rakúsku, či Nemecku. Že to tak naozaj je, sa dočítate aj na našom na blogu TU. My vám chceme nosiť len to najlepšie.


Helena, Zuzana, Michal.

Sledujte nás

#drogerkask
#drogerka

Odoslaním emailovej adresy vyjadrujete súhlas s odberom Newslettra