O Nás

Život tejto stránke dali traja kamaráti. Každý z nás je úplne iný, ale predsa máme niečo spoločné. Drogerku. Aj my sme patrili medzi tých, ktorí si pre dobrú drogériu a kozmetiku chodili do Rakúska. Jednu peknú letnú sobotu sme si povedali dosť. Namiesto nákupov sme sa vybrali na výlet s deťmi. A tam vznikol nápad „čo keby sme si otvorili internetový obchod s kvalitnou rakúskou drogériou“. Spojili sme sily a postupne náš nápad začali realizovať. Následne sme sa rozhodli rozšíriť sortiment o ďalšie značky kozmetiky, drogérie a produktov pre deti so zameraním na bio, organické a prírodné produkty od lokálnych výrobcov a zo zahraničia. Pri výbere sme zohľadňovali predovšetkým kvalitu a unikátnosť sortimentu, ktorý nenájdete v každom e-shope.


Drogéria

Okrem kvalitných rakúskych pracích prostriedkov Persil a Ariel, špeciálnych hypoalergénnych prostriedkov Impresan a Lysoform, ekologickej značky Frosch nájdete aj ekologickú a biodegradovateľnú značku prostriedkov na pranie a do domácnosti BIO-D. A vôbec, komplexný sortiment všetkého, čo doma potrebujete.


Kozmetika

Dlho sme hľadali a aj našli vychytávky v oblasti kozmetiky. Prichádzame s top značkami lokálnych aj zahraničných výrobcov, ktorí do svojich produktov vložili srdce. Neprehliadnite slovenské značky Mylo, 2SIS, MARK Face and body a Ecoheart. Od zahraničných dodávateľov odporúčame bezperoxidové bielenie zubov z Anglicka My White Secret, oil pulling dezinfekciu úst a tela Brilliant COCO zo Sri Lanky, prírodné opaľovacie krémy z Bali Thank me later, organickú kozmetiku z Chorvátska Biobaza, švajčiarsku certifikovanú kozmetiku Weleda či talianske hygiencké produkty ORGANYC zo 100% certifikovanej organickej bavlny.


Deti

Pre deti len to najlepšie. Medzi najväčšie topky patria ekologické plienky Moony Air Fit z Japonska, 100% biologicky rozložiteľné anglické plienky Kit&Kin od Emmy Bunton zo Spice Girls, najčistejšie vlhčené obrúsky na svete WaterWipes. A samozrejme ďalšie značky prírodnej kozmetiky, ktoré sa starajú o citlivú pokožku vašich drobcov ako slovenská značka 2SIS, švajčiarska Weleda a chorvátska Biobaza.


Už teda nemusíte tráviť hodiny hľadaní toho najlepšieho pre seba, rodinu a deti, lebo my sme to už pre vás našli! Všetky kvalitné vychytávky si teraz objednajte na jednom mieste, nestrácajte čas browsovaním netu v obchodoch, nenaťahujte sa s ťažkými nákupmi, radšej si užívajte svoj čas ;).

 

PS: Veríme, že pre vás, vaše rodiny aj deti chcete to najlepšie a v tom vám chceme denne pomáhať. Tak nám držte palce a keby niečo, hocičo, napíšte nám na info@drogerka.sk.

PS1: Praktické rady do každej domácnosti nájdete v našom blogu TU.

PS2: Ak chcete tovar kupovať za ešte výhodnejšie ceny, registrujte sa a využívajte náš vernostný systém TU.

 

A na záver, nevieme prečo nám na Slovensku predávajú menej kvalitné prášky, či aviváže ako v Rakúsku, či Nemecku. Že to tak naozaj je, sa dočítate aj na našom na blogu TU. My vám chceme nosiť len to najlepšie.


Helena, Zuzana, Michal.

Sledujte nás nech vám už nič neujde!

Odoslaním emailovej adresy vyjadrujete súhlas s odberom Newslettra