O Nás

Život tejto stránke dali traja kamaráti. Každý z nás je úplne iný, ale predsa máme niečo spoločné. Drogerku…

 

Aj my sme patrili medzi tých, ktorí si pre dobrú drogériu a kozmetiku chodili do Rakúska. Jednu peknú letnú sobotu sme si povedali dosť. Namiesto nákupov sme sa vybrali na výlet s deťmi. A tam vznikol nápad „čo keby sme si otvorili internetový obchod s kvalitnou rakúskou drogériou“. Spojili sme sily a postupne náš nápad začali realizovať. A odvtedy nielen naše rodiny, ale ani naši priatelia, kamaráti a známi nestrácajú čas s nakupovaním drogérie a cestovaním do Rakúska. A vďaka nášmu nápadu si aj mnohí z vás môžu tiež dopriať komfort a mať doma kvalitnú drogériu a kozmetiku za porovnateľné ceny ako v Rakúsku. Či ste z Bratislavy alebo zo Svidníka...

 

Začiatky boli rozpačité a vás bolo pomerne málo. Každým dňom však vďaka vašim objednávkam rastieme a denne makáme na tom, aby sme boli lepší, aby bola naša stránka zrozumiteľnejšia, aby sme mali väčší sortiment, dostatok kvalitného tovaru a stále vylepšovali služby. Veríme, že pre vaše rodiny aj deti chcete to najlepšie a v tom vám chceme denne pomáhať. Tak nám držte palce a keby niečo, hocičo, napíšte nám na info@drogerka.sk.

 

PS: ...ak máte detičky, okrem prémiovej kvality Ariel, Persil, mrknite na hypoalergénny Frosch a dezinfekčný Lysoform či Impresan.

 

PS1: ...praktické rady do každej domácnosti nájdete v našom blogu a na facebooku Drogerka.sk.

 

PS2: ...ak chcete tovar kupovať za ešte výhodnejšie ceny, registrujte sa a využívajte náš vernostný systém TU.

 

A na záver, nevieme prečo nám na Slovensku predávajú menej kvalitné prášky, či aviváže ako v Rakúsku, či Nemecku. Že to tak naozaj je, sa dočítate aj na našom na blogu TU. My vám chceme nosiť len to najlepšie.


Sledujte nás

#drogerkask
#drogerka

Odoslaním emailovej adresy vyjadrujete súhlas s odberom Newslettra