My white secret denná a nočná bieliaca zubná pasta 2x65ml

My white secret denná a nočná bieliaca zubná pasta 2x65ml
My white secret denná a nočná bieliaca zubná pasta 2x65ml My white secret denná a nočná bieliaca zubná pasta 2x65ml My white secret denná a nočná bieliaca zubná pasta 2x65ml My white secret denná a nočná bieliaca zubná pasta 2x65ml
Doprava zdarma nad 50€
150 odberných míst
Doručenie do 24h

My white secret denná a nočná bieliaca zubná pasta 2x65ml

Aktuálna cena: 11,99€


Parametre

Dostupnosť: Skladom
Kód: 01288

Popis

My white secret denná a nočná bieliaca zubná pasta z prírodných ingrediencií, bez obsahu parabénov, SLS a fluoridu, ktorý je nahradený xylitolom, takže sú vhodné tiež pre citlivé zuby. Balenie obsahuje 1 bielu zubnú pastu na deň a 1 čiernu zubnú pastu na noc, pretože aj vaše zuby si vyžadujú inú starostlivosť ráno a večer. Obe pasty boli vyvinuté v spolupráci s anglickými zubnými lekármi tak, aby poskytovali účinnú starostlivosť o ústnu dutinu a pomohli vám docieliť belší úsmev. Pasty nie sú testované na zvieratách a sú vhodné i pre vegánov.

Biela denná zubná pasta obsahuje Xylitol, ktorý chráni vaše zuby a zabraňuje vzniku škvŕn. Mätový olej osviežuje dych a jedlá sóda bieli zuby a pomáha udržovať zdravé ďasná. Výtažok z granátového jablka pôsobí ako antioxidant.

Čierna nočná zubná pasta s príchuťou mäty šetrne bieli vaše zuby vďaka obsahu aktívneho uhlia, ktoré pôsobí jemne abrazívne a odstraňuje povlak bez poškodenia skloviny. Kyselina kremičitá posilňuje ďasná a minerály a vitamín E posilňujú zubnú sklovinu počas noci.

My white secret je značka britskej kozmetiky s produktami na prírodné a šetrné bielenie zubov. Ich produkty nie sú testované na zvieratách, sú klinicky testované a vhodné i pre vegánov. Viac o značke nájdete na našom blogu.

  • 2 pasty v balení
  • na ideálnu starostlivosť počas dňa a noci
  • bez parabénov, SLS a iných škodlivín
  • pre šetrné bielenie a starostlivosť
  • vhodné i pre vegánov
  • netestované na zvieratách


Použitie:

Používajte bielu pastu ráno a čiernu večer na čistenie zubov pomocou zubnej kefky.


Značka:                               My white secret

Počet:                                  2 x 65 ml

Najpredávanejšie produkty

Sledujte nás

#drogerkask
#drogerka

Odoslaním emailovej adresy vyjadrujete súhlas s odberom Newslettra