Inca Collagen 100% čistý morský bio-aktívny kolagén 30ks + vitamín C

Inca Collagen 100% čistý morský bio-aktívny kolagén 30ks + vitamín C
Inca Collagen 100% čistý morský bio-aktívny kolagén 30ks + vitamín C
Doprava zdarma nad 60€
150 odberných miest
Doručenie do 24h
AKCIA

Inca Collagen 100% čistý morský bio-aktívny kolagén 30ks + vitamín C

Stará cena: 50,00€ Nová cena: 43,99€


Parametre

Dostupnosť: Skladom
Kód: 90632

Popis

Inca Collagen je 100% čistý morský bio-aktívny vysoko koncentrovaný kolagén v prášku bez prísad. Inca Collagen je výživový doplnok, ktorý sa postará o regeneráciu kolagénových vlákien a o bunkovú obnovu. Inca Collagen je úspešný, zákazníkmi overený prémiový produkt, ktorý naozaj pomáha a ktorému sa na trhu darí už 4 roky. Medzi spokojné užívateľky patria aj návrhárka Jana Pištejová, modelka a trénerka Lucia Mokráňová či biatlonistka Veronika Machyniaková.

Inca Collagen je jeden z najkvalitnejších kolagénov na svete, jeden z najväčších objavov svetovej biochémie.

Je to výnimočný kolagén, ktorý ovplyvňuje bunkovú obnovu a regeneráciu kolagénových vlákien.  Vďaka svojej stavbe zabezpečuje pokožke, vlasom i nechtom optimálny stupeň výživy. Výhodou je jeho forma, pretože je rozpustný vo vode a dá sa jednoducho vypiť.


  • Úspešný a zákazníkmi overený prémiový produkt
  • Kolagén, ktorý naozaj pomáha
  • Už 4 roky na trhu
  • 100% živý morský kolagén bez prísad
  • Prémiový trojzložkový kolagén (obsahuje kolagén typu I, II, III)
  • Ľahko rozpustný vo vode, bez príchute a farbív
  • Najlepšie účinky kolagénu v kombinácii s vitamínom C


Čo je kolagén?

Kolagén je hlavný pilier spojivového tkaniva, najdôležitejšia bielkovina ľudského tela, ovplyvňuje úroveň hydratácie, pružnosti a pevnosti pokožky. Kolagén však nie je trvalý. Obsah kolagénu v pokožke sa začína znižovať už od 25 rokov. Po 45tke sa kolagén v tele netvorí takmer vôbec. Nedostatok kolagénu v pokožke spôsobuje nielen prehĺbenie vrások okolo očí, vznik vačkov pod očami, vznik dvojitej brady a celkové zhoršenie pokožky celého tela, ale keďže je to bielkovina tvoriaca základnú stavebnú hmotu podpornách tkaním, kostí, kože,šliach, väziva, chrupaviek a iného je veľmi dôležitá aj pre naše zdravie.


Účinky Inca Collagen:

·         intenzívna hlboká hydratácia

·         zvýšenie elasticity pokožky

·         spomalenie starnutia pokožky

·         vyhladenie drobných vrások

·         zosvetlenie pigmentových škvŕn

·         účinná doplnková terapia pri liečbe celulitídy

·         vysoko účinný proti rozšíreným cievkam a striám

·         nevyvoláva alergické reakcie

·         regeneruje nechty a vlasy

·         má antikoagulačné vlastnosti

·         ochrana pred vznikom krvných zrazenín

·         zlepšuje hojenie pokožky pri poraneniach a popáleninách

·         obsahuje glycín, ktorá je dôležitá pre zdravý rast svalov


Vitamín C zohráva veľmi dôležitú úlohu. Priaznivé účinky kolagénu sa dostavia, ak budete kolagén prijímať spolu s vitamínom C. Vitamín C pomáha naštartovať nielen prirodzenú tvorbu kolagénu v tele, pomáha tiež dobre vstrebávať kolagén, ktorý do tela dostávame prostredníctvom zdravej stravy a výživových doplnkov, vďaka čomu sa podporuje jeho účinnosť a pozitívne efekty na naše telo, zdravie a krásu.Zloženie: hydrolyzovaný kolagén z morských rýb.

Krajina pôvodu: Európska únia

Balenie: 30 vrecúšok 100% čistého morského kolagén, každé s obsahom 3 000 mg hydrolyzovaného kolagénu

Dávkovanie: Správny postup je veľmi dôležitý. Jedno vrecúško nasypte do suchého pohára a až potom zalejte studenou a neperlivou tekutinou, rozmiešajte a vypite. Inca Collagen môžete zaliať 200ml-300ml studenej vody, ľahko sa rozpúšťa aj v limonáde, vo fresh ovocnej šťave či ovocnom džúse (neodporúča sa grapefruitový džús), alebo inej studenej a neperlivej tekutine. Ak obľubujete smoothie, 100% čistý morský kolagén Inca Collagen si môžete nasypať priamo do mixéra a ak ste športovec/športovkyňa, môžete ho vypiť priamo s proteínovými nápojmi. Nezabúdajte, že pozitívne vlastnosti kolagénu sa prejavujú iba vtedy, ako spolu s ním príjimate aj vitamín C, ktorý dostávate od nás ako darček.:)

Optimálne je užívanie kolagénu počas 60-90 dní, následne si môžete dať prestávku počas 60 dní potom pokračovať podľa odporúčaného dávkovania.

Inca Collagen je prémiový 3 zložkový kolagén (obsahuje I., II. a III. typ kolagénu) a je spracovaný najšetrnejšou metódou (hydrolýzou - tzv. studenou technológiou) , čím sa zachováva sa jeho biologická hodnota. Bio-aktívny kolagén je najviac podobný ľudskému kolagénu, pretože vaše telo ho využije tak, ako by si ho vyrobilo samo.

Najpredávanejšie produkty

Sledujte nás nech vám už nič neujde!

Odoslaním emailovej adresy vyjadrujete súhlas s odberom Newslettra