Inca Collagen 100% čistý morský bio-aktívny kolagén 30ks + vitamín C

Inca Collagen 100% čistý morský bio-aktívny kolagén 30ks + vitamín C
Inca Collagen 100% čistý morský bio-aktívny kolagén 30ks + vitamín C
Doprava zdarma nad 50€
150 odberných miest
Doručenie do 24h
AKCIA

Inca Collagen 100% čistý morský bio-aktívny kolagén 30ks + vitamín C

Stará cena: 50,00€ Nová cena: 45,00€


Parametre

Dostupnosť: Skladom
Kód: 90632

Popis

Inca Collagen je 100% čistý morský bio-aktívny vysoko koncentrovaný kolagén v prášku bez prísad. Inca Collagen je výživový doplnok, ktorý sa postará o regeneráciu kolagénových vlákien a o bunkovú obnovu. Inca Collagen je úspešný, zákazníkmi overený prémiový produkt, ktorý naozaj pomáha a ktorému sa na trhu darí už 4 roky. Medzi spokojné užívateľky patria aj návrhárka Jana Pištejová, modelka a trénerka Lucia Mokráňová či biatlonistka Veronika Machyniaková.

Inca Collagen je jeden z najkvalitnejších kolagénov na svete, jeden z najväčších objavov svetovej biochémie.

Je to výnimočný kolagén, ktorý ovplyvňuje bunkovú obnovu a regeneráciu kolagénových vlákien.  Vďaka svojej stavbe zabezpečuje pokožke, vlasom i nechtom optimálny stupeň výživy. Výhodou je jeho forma, pretože je rozpustný vo vode a dá sa jednoducho vypiť.


  • Úspešný a zákazníkmi overený prémiový produkt
  • Kolagén, ktorý naozaj pomáha
  • Už 4 roky na trhu
  • 100% živý morský kolagén bez prísad
  • Prémiový trojzložkový kolagén (obsahuje kolagén typu I, II, III)
  • Ľahko rozpustný vo vode, bez príchute a farbív
  • Najlepšie účinky kolagénu v kombinácii s vitamínom C


Čo je kolagén?

Kolagén je hlavný pilier spojivového tkaniva, najdôležitejšia bielkovina ľudského tela, ovplyvňuje úroveň hydratácie, pružnosti a pevnosti pokožky. Kolagén však nie je trvalý. Obsah kolagénu v pokožke sa začína znižovať už od 25 rokov. Po 45tke sa kolagén v tele netvorí takmer vôbec. Nedostatok kolagénu v pokožke spôsobuje nielen prehĺbenie vrások okolo očí, vznik vačkov pod očami, vznik dvojitej brady a celkové zhoršenie pokožky celého tela, ale keďže je to bielkovina tvoriaca základnú stavebnú hmotu podpornách tkaním, kostí, kože,šliach, väziva, chrupaviek a iného je veľmi dôležitá aj pre naše zdravie.


Účinky Inca Collagen:

·         intenzívna hlboká hydratácia

·         zvýšenie elasticity pokožky

·         spomalenie starnutia pokožky

·         vyhladenie drobných vrások

·         zosvetlenie pigmentových škvŕn

·         účinná doplnková terapia pri liečbe celulitídy

·         vysoko účinný proti rozšíreným cievkam a striám

·         nevyvoláva alergické reakcie

·         regeneruje nechty a vlasy

·         má antikoagulačné vlastnosti

·         ochrana pred vznikom krvných zrazenín

·         zlepšuje hojenie pokožky pri poraneniach a popáleninách

·         obsahuje glycín, ktorá je dôležitá pre zdravý rast svalov


Vitamín C zohráva veľmi dôležitú úlohu. Priaznivé účinky kolagénu sa dostavia, ak budete kolagén prijímať spolu s vitamínom C. Vitamín C pomáha naštartovať nielen prirodzenú tvorbu kolagénu v tele, pomáha tiež dobre vstrebávať kolagén, ktorý do tela dostávame prostredníctvom zdravej stravy a výživových doplnkov, vďaka čomu sa podporuje jeho účinnosť a pozitívne efekty na naše telo, zdravie a krásu.Zloženie: hydrolyzovaný kolagén z morských rýb.

Krajina pôvodu: Európska únia

Balenie: 30 vrecúšok 100% čistého morského kolagén, každé s obsahom 3 000 mg hydrolyzovaného kolagénu

Dávkovanie: Správny postup je veľmi dôležitý. Jedno vrecúško nasypte do suchého pohára a až potom zalejte studenou a neperlivou tekutinou, rozmiešajte a vypite. Inca Collagen môžete zaliať 200ml-300ml studenej vody, ľahko sa rozpúšťa aj v limonáde, vo fresh ovocnej šťave či ovocnom džúse (neodporúča sa grapefruitový džús), alebo inej studenej a neperlivej tekutine. Ak obľubujete smoothie, 100% čistý morský kolagén Inca Collagen si môžete nasypať priamo do mixéra a ak ste športovec/športovkyňa, môžete ho vypiť priamo s proteínovými nápojmi. Nezabúdajte, že pozitívne vlastnosti kolagénu sa prejavujú iba vtedy, ako spolu s ním príjimate aj vitamín C, ktorý dostávate od nás ako darček.:)

Optimálne je užívanie kolagénu počas 60-90 dní, následne si môžete dať prestávku počas 60 dní potom pokračovať podľa odporúčaného dávkovania.

Inca Collagen je prémiový 3 zložkový kolagén (obsahuje I., II. a III. typ kolagénu) a je spracovaný najšetrnejšou metódou (hydrolýzou - tzv. studenou technológiou) , čím sa zachováva sa jeho biologická hodnota. Bio-aktívny kolagén je najviac podobný ľudskému kolagénu, pretože vaše telo ho využije tak, ako by si ho vyrobilo samo.

Najpredávanejšie produkty

Sledujte nás

#drogerkask
#drogerka

Odoslaním emailovej adresy vyjadrujete súhlas s odberom Newslettra