DR. BECKMANN obrúsky do prania pohlcujúce farbu a nečistotu 22 ks

DR. BECKMANN obrúsky do prania pohlcujúce farbu a nečistotu 22 ks
DR. BECKMANN obrúsky do prania pohlcujúce farbu a nečistotu 22 ks
Doprava zdarma nad 60€
150 odberných miest
Doručenie do 24h
AKCIA

DR. BECKMANN obrúsky do prania pohlcujúce farbu a nečistotu 22 ks

Stará cena: 5,59€ Nová cena: 4,19€


Parametre

Dostupnosť: Skladom
Kód: 01578

Popis

Obrúsky do prania Dr. Beckmann kombináciou špeciálneho mikrovlákna a molekúl pohlcujúcich farby poskytujú Vašej bielizni dvojitú ochranu pred zafarbením a znečistením. Ponúkajú bezstarostné pranie a tým, že na seba viažu unikajúce farby, predchádzajú zafarbeniu Vašej bielizne, pričom jej pôvodné farby ostanú aj naďalej dlhodobo žiarivé. Poskytujú tak dokonalú ochranu pred zafarbením ako farebnej, tak aj svetlej a dokonca aj bielej bielizne. Navyše vďaka možnosti kombinovania farieb počas jedného prania šetria Váš čas, ktorý by ste inak strácali triedením bielizne. Okrem toho šetria energiu i vodu.

Použitie : 1. Práčku naplňte bielizňou ako obvykle a pridajte prací prostriedok. 2. Podľa intenzity farieb textílií dajte do bubna práčky 1-2 obrúsky a spustite želaný prací program. 3. Unikajúca farba sa nachádza v obrúsku. Použitý obrúsok po praní odstráňte a vhoďte do koša na smeti.

Riaďte sa pokynmi ošetrenia na textíliách. Nové farebné textílie operte prvýkrát samostatne. Neustále dbajte na pokyny ošetrenia textílií a dodržujte návody na obsluhu od výrobcov zariadení.

Prísľub Dr. Beckmann-a: Pre všetky naše produkty garantujeme najvyššiu kvalitu a účinnosť. Rešpektujeme naše životné prostredie a zaobchádzame zodpovedne so surovinami. Pritom sa zaväzujeme, že všetky detergentné látky sú biologicky rozložiteľné. Transport redukujeme prostredníctvom produkcie v Nemecku a susediacich štátoch EU. Všetky výrobky radu Dr. Beckmann sú preto certifikované v súlade s Iniciatívou Charty EU pre udržateľné umývanie a čistenie.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí.

 

Distribúcia:

delta pronatura, Postfach 1148, Egelsbach 63323 Nemecko

Najpredávanejšie produkty

Sledujte nás nech vám už nič neujde!

Odoslaním emailovej adresy vyjadrujete súhlas s odberom Newslettra