Doprava

Objednávka vytvorená do 12:00 bude doručená na vami zvolenú adresu nasledujúci pracovný deň.  Ak si objednáte tovar v hodnote viac ako 60 €, dopravu máte ZADARMO.


Spôsoby dopravy


Osobne na výdajnom mieste v Bratislave

Vašu objednávku si môžete vyzdvihnúť aj osobne na našom výdajnom mieste:

Na Pántoch 18, Vector Parks, 831 06 Bratislava – Rača.


Otváracie hodiny: Pondelok – Piatok 09:00-16:00, kontakt: +421 917 791 187
Vyzdvihnutie balíka na výdajnom miesta je bezplatné. Platiť môžete v hotovosti alebo platobnou kartou.

Remax / GLS kuriér

V prípade ak je hodnota nákupu nižšia ako 60 €,za dopravu kuriérom po Slovensku zaplatíte 3,99 €. Pri platbe dobierkou (hotovosť pri preberaní objednávky) sa účtuje poplatok 0,80 €, pri platbe platobnou kartou (CardPay) sa poplatok neúčtuje.

V prípade väčšej objednávky Vám bude tovar zabalený do viacerých balíkov pre lepšiu manipuláciu. O doručení balíka budete informovaný emailom a interaktívnou SMS s číslom balíka, predpokladaným termínom doručenia a výškou dobierky (v prípade jej zvolenia). Zároveň máte možnosť zmeniť deň doručenia zásielky odpoveďou na interaktívnu SMS.Zásielkovňa

V prípade ak je hodnota nákupu nižšia ako 60 €, za doručenie na odberné miesto Zásielkovne na území Slovenska zaplatíte 1,99 €Pri platbe dobierkou (hotovosť pri preberaní objednávky) sa účtuje poplatok 0,80 €, pri platbe platobnou kartou (CardPay) sa poplatok neúčtuje.

Maximálna hmotnosť jednej objednávky/balíka doručovanej prostredníctvom Zásielkovne je 10 kgZásielku s hmotnosťou produktov  nad 9 kg nie je možné doručiť prostredníctvom Zásielkovne (máme rezervu, pretože vo váhe produktov uvedenej na web stránke je zahrnutý iba obsah produktu, ale nie jeho obal : fľaška, krabica atď). Hmotnosť objednávky sa sčítava automaticky počas objednávania. Ak vám pri výbere spôsobu doručenia nie je poskytnutá možnosť odberného miesta Zásielkovne, vaša objednávka má hmotnosť cez 10kg. Prosím nevyzdvihujte si objednávku skôr ako obdržíte email/SMS.Načítání: seznam poboček osobního odběru

alebo

Sledujte nás nech vám už nič neujde!

Odoslaním emailovej adresy vyjadrujete súhlas s odberom Newslettra