Doprava

Objednávka vytvorená do 12:00 bude doručená na vami zvolenú adresu nasledujúci pracovný deň.  Ak si objednáte tovar v hodnote viac ako 50 €, dopravu máte ZADARMO.

Spôsoby dopravy


DHL Parcel

V prípade ak je hodnota nákupu nižšia ako 50 €,za dopravu kuriérom po Slovensku zaplatíte 4,50 €. Pri platbe dobierkou (hotovosť pri preberaní objednávky) sa účtuje poplatok 0,80€, pri platbe platobnou kartou (CardPay) sa poplatok neúčtuje.

Maximálna hmotnosť jednej objednávky / balíka, doručovanej prostredníctvom DHL Parcel je  47 kg. O doručení balíka budete informovaný emailom a interaktívnou SMS s číslom balíka, predpokladaným termínom doručenia a výškou dobierky (v prípade jej zvolenia). Zároveň máte možnosť zmeniť deň doručenia zásielky odpoveďou na interaktívnu SMS.
Zásielkovňa

V prípade ak je hodnota nákupu nižšia ako 50 €, za doručenie na odberné miesto Zásielkovne na území Slovenska zaplatíte 1€Pri platbe dobierkou (hotovosť pri preberaní objednávky) sa účtuje poplatok 0,80€, pri platbe platobnou kartou (CardPay) sa poplatok neúčtuje.

Maximálna hmotnosť jednej objednávky/balíka doručovanej prostredníctvom Zásielkovne je 10 kgZásielku s hmotnosťou produktov  nad 9 kg nie je možné doručiť prostredníctvom Zásielkovne (máme rezervu, pretože vo váhe produktov uvedenej na web stránke je zahrnutý iba obsah produktu, ale nie jeho obal : fľaška, krabica atď). Hmotnosť objednávky sa sčítava automaticky počas objednávania. Ak vám pri výbere spôsobu doručenia nie je poskytnutá možnosť odberného miesta Zásielkovne, vaša objednávka má hmotnosť cez 10kg.Načítání: seznam poboček osobního odběru

alebo

Sledujte nás

#drogerkask
#drogerka

Odoslaním emailovej adresy vyjadrujete súhlas s odberom Newslettra