Drogerka Blog

Novinka: Prírodný znamená ORGANYC

Novinka: Prírodný znamená ORGANYC

Čoraz viac ľudí sa zaujíma o svoje zdravie, pôvod a zloženie potravín či textílii, alebo prípravkov do domácnosti. V Drogerka.sk sme sa preto rozhodli rozšíriť ponuku o ďalšie organické kúsky, ktoré si nevieme vynachváliť. Ak ste dlho nevedeli zohnať kvalitné prírodné produkty pre ženskú hygienu, konečne ich nájdete už aj u nás. Zistili sme, že blahodarné účinky prírody v dámskych výrobkoch skutočne pomáhajú pri rôznych ženských problémoch. Povieme vám o nich viac.


Dôležité zaujímavosti

Podľa aktuálnych klinických štúdií používanie dámskych produktov z čistej organickej bavlny pomohlo odstrániť podráždenie pokožky až u 90% žien. Čistá bavlna totiž dokáže odstrániť problémy so zápalmi a zmierňuje symptómy spôsobené nosením tradičných umelohmotných alebo celulózových vložiek. Produkty z bavlny ORGANYC sú vyrábané pod záštitou Talianskej asociácie gynekológov (AOGOI). A čo vlastne znamená čistá organická bavlna? Že je čisto prírodná, nestriekaná pri pestovaní.


Ďalšia skvelá správa je, že dámske produkty ORGANYC majú širokú ponuku. Našli sme tu všetko, čo žena potrebuje (dámske vložky, intímky, tampóny s aplikátorom aj bez, gél na intímnu hygienu,  vlhčené obrúsky na intímnu hygienu alebo pre deti, odličovacie tampóny, vata, vatové tyčinky dokonca aj prsné vložky pre dojčiace mamičky, materské vložky po pôrode či detské štvorcové obrúsky) . Produkty sú vyrobené zo 100% organickej bavlny, všetky ich produkty sú 100% biologicky rozložiteľné a kompostovateľné, preto ich nosením neznečisťujeme životné prostredie. Predstavte si, koľko odpadu vyprodukuje jedna žena používaním umelohmotných alebo celulózových výrobkov, ktoré škodia nie len našej prírode, ale hlavne nášmu telu. Hygienické vložky a tampóny pomáhajú pri liečbe a prevencii podráždenej pokožky vďaka svojmu hypoalergénnemu zloženiu. Sú klinicky a dermatologicky testované a certifikované. Čo je však najlepšie, nie sú bielené chlórom ani napúšťané chemikáliami, preto sa nemusíte báť alergie či prípadných nežiaducich účinkov, ako pri kupovaní umelohmotných značiek.


Správna intímna dámska hygiena

Mnohé z nás nevedia, že umelohmotná intímna drogerka môže spôsobovať rôzne infekcie, mykózy či všemožné podráždenia pokožky intímnych partií. Okrem toho, ak nedodržíte daný počet hodín použitia tampónov alebo vložiek, môžete výrazne zvyšovať nebezpečenstvo vzniku problémov. Naše ženstvo je niečo, o čo by sme sa mali starať poctivo a starostlivo. Či už si vyberiete hygienické vložky, slipové vložky, tampóny s aplikátorom alebo bez, môžete si byť isté, že to bude všetko ORGANYC, čiže prírodné a nezávadné. Podrobne sme študovali zloženie, v ktorom je použitá bavlna bez akýchkoľvek umelých pesticídov, jemná, vzdušná a svieža pre najlepší účinok a pohodlie. Zaručene stojí za vyskúšanie aj nový gél na intímnu hygienu s obsahom harmančeku, aloe vera a nevädze, ktoré upokojujú a chladia.  Môžeme len odporúčať. 


Pomocníci pre mamičky

Každá mamička potrebuje zopár pomocníkov v krásnom, ale náročnom období materstva. My v Drogerka.sk sme si obľúbili vlhčené jemné obrúsky, ktoré môžete používať aj na veľmi citlivú pokožku. Sú skladné a pohodlné na použitie kdekoľvek, preto sa vám zídu hlavne na cestách. Rovnako si obľúbite aj vlhčené obrúsky určené pre deti a ich citlivú pokožku. Všetko sú to kompletne vegánske a prírodné produkty. Veľkým pomocníkom pre čerstvé mamičky sú aj materské vložky na prvé dni po pôrode, počas kojenia zaručene rada prsníkových tampónov (prsné vložky), ktoré zabezpečujú vysokú absorpciu, priedušnosť a dokonalé pohodlie aj v období dojčenia. Pre jemné čistenie pokožky si môžete vybrať štvorcové obrúsky pre deti z čistej bavlny, či vatové tampóniky a tyčinky pre mamičky. 


V Drogerka.sk vám prinášame prírodné, kvalitné, zdravé a pohodlné produkty, ktoré si zaručene obľúbite rovnako, ako my. Veď sme ženy, majme sa rady a doprajme si. 

Vaša Drogerka:)
Príbuzné články
Mať krásne hebkú, vyživenú, zdravo vyzerajúcu a opálenú pokožku chceme všetky. Aby bola naša koža naozaj zdravá aj po opaľovaní na silnom slnku, na to treba overenú pomoc. Vieme, a...
Prírodná kozmetika v súčasnej dobe zažíva vzostup. Či je to trend, alebo nevyhnutnosť necháme na posúdenie každého z vás. Niekto hľadá kvalitné zloženie bez syntetických zlúčenín, ...
Všetci chceme zdravý žiarivý úsmev, ako z reklamy na zubnú pastu. Niektorým šťastlivcom príroda nadelila biele perličky bez námahy, no my ostatní smrteľníci musíme skúšať vš...
Na záver našej série o praní a pracích prostriedkoch sa pozrieme na základné chyby, ktoré sa aj napriek dlhoročným skúsenostiam stále opakujú. Pritom, ak budeme správne...

Sledujte nás

#drogerkask
#drogerka

Odoslaním emailovej adresy vyjadrujete súhlas s odberom Newslettra