Drogerka Blog

MY WHITE SECRET: Tajomstvo bieleho úsmevu odhalené!

MY WHITE SECRET: Tajomstvo bieleho úsmevu odhalené!

Všetci chceme zdravý žiarivý úsmev, ako z reklamy na zubnú pastu. Niektorým šťastlivcom príroda nadelila biele perličky bez námahy, no my ostatní smrteľníci musíme skúšať všetky dostupné prostriedky. Pravidelne browsujete internet a hľadáte najlepšie odporúčania, podrobné recenzie či dôveryhodné videá, ako na účinné domáce bielenie? Stále ste na nič sofistikované neprišli? Nezúfajte. Našťastie máme pre vás spoľahlivé riešenie, ktoré nezabolí ani vašu peňaženku.  

Internet je plný rôznych pochybných „zaručene bieliacich“ prípravkov a metód na dosiahnutie hollywoodskeho úsmevu, ako z reklamy. Žiaľ, väčšina z nich je plná peroxidu, chémie a iných neblahých zložiek, ktoré vám prinesú akurát tak zaručene poškodenú sklovinu, citlivé a krvácajúce ďasná, a iné neželané výsledky. Ako sa podobným produktom vyhnúť? Určite neriskujte neoverené produkty lebo sklovinu si na zúbkoch už neobnovíte. Niečo sme objavili, a chceme sa o to s vami podeliť.

Odporúčame!

V Drogerka.sk sa už dlhšie zaujímame o kvalitné produkty určené pre starostlivosť o chrup. Povedali sme si, že prieskum kvality urobíme za vás, a tak sme objavili unikátny výrobok, z ktorého sme doslova nadšené. Britská značka MY WHITE SECRET vyvinula prípravky na bielenie so zložením, ktoré je prírodné, bez obsahu škodlivých chemikálií, a pritom veľmi efektívne!

Najlepšie je, že v zložení nájdete iba prírodne súčasti, ako sú aktívne drevené uhlie, kokosový olej, mätový olej alebo kyselina citrónová. Ďalšou pridanou hodnotou je fakt, že produkty nie sú testované na zvieratách a sú vhodné aj pre vegánov. Hovoríte si, že to je nemožné? Reagovali sme rovnako. O to viac sme zostali prekvapené, keď k nám produkty dorazili. Sú starostlivo osobitne zabalené, používanie je veľmi jemné a šetrné k ústam.  Ide čisto o prírodnú metódu starostlivosti a bielenia zúbkov, preto nečakajte snehovo biele perličky svietiace pod UV svetlom.  Dosiahnete prirodzene biely, a hlavne zdravý chrup.


                                              

Ako to funguje?

Klinicky testovaný 100% prírodný produkt MY WHITE SECRET u nás nájdete v podobe bieliacich pásikov alebo vo forme zmesi na bielenie zubov z aktívneho uhlia a kokosového oleja. Závisí to od preferencií, pre každého je totiž pohodlnejšie niečo iné. Dokonca sú vďaka absencii peroxidu vhodné aj pre citlivé zuby.

Originálne v pároch zabalené bieliace pásiky sa používajú presne tak, ako si predstavujete. Je to veľmi jednoduché. Vyčistíte si zuby a utriete do sucha. Vytiahnete pásiky z balenia, nalepíte na zuby a čakáte pol hodinku. V jednom balení je 14 párov dostatočne širokých pásikov, ktoré vydržia na celú kúru. Neobsahujú žiadny peroxid, preto si ich môžete veselo nalepiť a tešiť sa z krásneho úsmevu bez strachu z nežiaducich účinkov. Počas procesu bielenia sa zriedkavo môžu na zuboch vyskytnúť malé biele fliačiky, čo je úplne prirodzená reakcia na bielenie.  V bielení treba pokračovať a po 2-3 dňoch fliačiky zmiznú. Bieliace pásiky vám vyčaria zo zažltnutých hryzákov prirodzene biele zuby.


Ak preferujete skôr zmes s kokosovým olejom a aktívnym uhlím budete mať okrem belšieho úsmevu aj tieto ďalšie benefity:
odstránenie škvrny zo zubov, posilnenie zubnej skloviny, boj proti zápachu z úst, odstraňovanie zubného kameňa, pomoc pri boji proti zubnému kazu a zápalu ďasien.

Ako správne používať zmes? Ide o veľmi jednoduchú a účinnú metódu, ktorú môžeme len odporúčať. V balení máte 14 obalov určených na celú kúru. Starostlivo roztrhnete jeden a vylejete si ho do úst. Pomocou „oil pulling“ metódy si podržíte a prevaľujete bieliacu zmes v ústach 5 až 15 minút. Určite zmes neprehĺtajte ale vypľujte. Tento postup je efektívny a nenáročný. Do toho! My už sme sa do svojho balenia pustili.


MY WHITE SECRET prichádza s ďalšou ekologickou imidžovou novinkou v podobe bambusovej zubnej kefky. Keď chcete nielen biele, ale aj zdravé zuby, treba sa starať o svoj chrup komplexne. Dobrý výber zubnej kefky je dôležitý pre vás, ako aj pre životné prostredie. Na Zemi sa totiž vyprodukuje cez päť miliárd plastových zubných kefiek a väčšina z nich nie je nikdy zrecyklovaná! Kefka MY WHITE SECRET je krásna, efektívna pri čistení zubov, obsahuje prirodzené antibakteriálne štetiny, a dokonca šetrí prírodu. No a potom nekúpme to.


O metóde „oil pulling“ si napíšeme v ďalšom blogu. ;)


Vaša Drogerka

Príbuzné články
Náš život veľakrát pripomína kolotoč, ktorý je plný povinností a záľub. Často máme toho vyše hlavy a zabúdame na seba. Treba pribrzdiť, veď všetky chceme vyzerať super,...
Či už máte citlivú, normálnu alebo zmiešanú pleť, jej odlíčenie a vyčistenie je základom starostlivosti. Na povrchu pleti totiž neexistuje žiadny samočistiaci systém. Nečistoty s...
2SIS. Slovenská prírodná značka, ktorej príbeh začal rovnako hravo ako vyzerajú ich produkty. Priznáme sa, keď sme videli produkty prvýkrát, zaujali nás vzhľadom. Potom sme začal...
Na príchod drobčeka do rodiny sa väčšina z nás pripravuje vopred vo veľkom, pretože sa ho už nevieme dočkať. Snažíme sa mu zabezpečiť tú najlepšiu starostlivosť, no jednu v...

Sledujte nás nech vám už nič neujde!

Odoslaním emailovej adresy vyjadrujete súhlas s odberom Newslettra