Drogerka Blog

Bojujeme za vás!

Bojujeme za vás!

Pracie prášky: Naozaj predávajú Slovákom horšiu kvalitu?

Mali by sme byť múdri a kupovať kvalitnejšie rakúske pracie prášky. Stoja rovnako ako tie naše, ale sú pritom kvalitnejšie. Majú vyššiu intenzitu a s menšou odmerkou operieme viacej. A ako to vieme?

1. Slovenská obchodná komora aj Európska komisia potvrdila, že produkty dovážané na Slovensko sú menej kvalitné ako v susednom Rakúsku.

2. Informácie na obaloch pracích práškoch zakúpených na Slovensku a pár kilometrov za hranicami, v Rakúsku, skutočne obsahujú rozdielne zloženie, čo si môže overiť každý.

3. O túto tému sa už zaujímali aj naši politici, ktorí sa problém snažili vyriešiť podaním podnetu Európskej komisii. Tá nás však svojím postojom nielen sklamala, ale priam zradila. V záverečnej správe síce uznala, že zahraničné korporácie k nám dovážajú produkty v horšej kvalite, no ich konanie je v poriadku, ak informáciu o zložení uvádzajú na obale produktov.

4. Pracie prášky či aviváže s nižšou koncentráciu aktívnych látok nás oberajú o peniaze, a to hneď dvakrát. Ich cena je rovnaká ako pri ich kvalitnejších verziách v zahraničí, no minieme ich rýchlejšie, lebo viac spotrebujeme, aby sme dosiahli požadovaný efekt čistoty. Účinky aviváže navyše vyprchajú skôr, čo ja ako správna gazdinka nestrpím.

Bratislavčania a Slováci žijúci na západnom Slovensku už roky chodia nakupovať do Rakúska. Čo však tí, ktorí takéto možnosti nemajú, prípadne nechcú stráviť čas chodením po nákupoch? – objednávajte cez nás na www.drogerka.sk. Dovážame vám najkvalitnejšie rakúske pracie a čistiace prostriedky, a to priamo domov po celom Slovensku.

Vaša Helena

Príbuzné články
Slováci dostanú za svoje peniaze horšie pracie prášky ako ich západní susedia!Normálne som zapálená Slovenka. Ale na druhej strane som aj kozmopolita, cestujem po celom svete (vš...
Samozrejme, že to všetci vieme a aj tak sa nájde dosť ľudí, ktorí si praním poškodia oblečenie. Pýtate sa ako je to možné? Celý proces prania totiž vyžaduje dostatok pozorn...
Na záver našej série o praní a pracích prostriedkoch sa pozrieme na základné chyby, ktoré sa aj napriek dlhoročným skúsenostiam stále opakujú. Pritom, ak budeme správne...
Počas predchádzajúcich týždňov sme sa bližšie pozreli na to, ako presne používať pracie prostriedky. Ale jednu súčasť celého procesu sme ešte nespomenuli. Sú to aviváže. Niektor...

Sledujte nás

#drogerkask
#drogerka

Odoslaním emailovej adresy vyjadrujete súhlas s odberom Newslettra