Drogerka Blog

Prírodná kozmetika Biobaza? Naša vychytávka na začiatok roka 2018!

Prírodná kozmetika Biobaza? Naša vychytávka na začiatok roka 2018!

Máme tu nový rok! Určite poznáte príslovie:  ,,Ako na nový rok, tak po celý rok“. Preto už od začiatku roka opäť v Drogerke makáme o 106, aby ste vy, naši klienti, boli ešte spokojnejší ako v roku 2017:).

Ešte v novembri sme objavili organickú kozmetickú značku Biobaza a hneď sme si  po jej vyskúšaní povedali, že ju určite chceme, aby si aj naši úžasní klienti mohli dopriať len to najlepšie.  Začali sme na tom tvrdo pracovať a veľmi sa tešíme, že si prírodnú kozmetiku Biobaza odteraz môžete kúpiť na Drogerke ;).


Prečo sme sa do tejto značky zamilovali?

BIOBAZA je organická kozmetika s vysokokvalitnými aktívnymi látkami, ako sú prírodné maslá, rastlinné a éterické oleje, extrakty z rastlín a byliniek. Veľmi sa nám páči, že na každom výrobku je označený presný podiel surovín prírodného pôvodu (najnižší podiel prírodných látok na produktoch je 96  %, to znamená, že 96 % celkového zloženia daného produktu je prírodné, žiadna chémia. Väčšina produktov má 98 %, 99 % či 100 % zloženie prírodných látok, čo je fakt super. Sú totiž značky, ktoré sa označujú ako prírodné, ale v skutočnosti nevieme presný podiel prírodných látok. Na Biobaze sa nám páči, že sú maximálna transparentní.). Navyše organická kozmetika Biobaza neobsahuje žiadne konzervačné a dráždivé látky, parabény, silikóny,  farbivá ani parfumy. Výrobky nie sú testované na zvieratách a majú ochrannú značku „laboratórne testované“, ktorá zaručuje farmaceutickú kvalitu. A samozrejme, povedzme si na rovinu, produkty predáva aj samotný obal. Tie ich sú geniálne! Od rozkošných obalov pre detské produkty a produkty pre mamičky, cez štýlové obaly produktov na telo a luxusné obaly pleťovej kozmetiky či trendy hipsterské obaly produktov pre mužov a na holenie.


Široký sortiment produktov pre celú rodinu

Už sme trošku načali, že prírodná značka Biobaza má naozaj široký sortiment produktov. V ponuke nájdete produkty pre deti ako napríklad detské krémy, balzamy, produkty na kúpanie či detské zubné pasty. Nezabudli ani na špeciálnu starostlivosť vo forme olejov a krémov pre tehotné ženy a mamičky. Veľmi sa nám páčia vône a účinnosť sprchových gélov, šampónov, telových mliek, mydiel, intímnej kozmetiky, zubných pást a deodorantov. Navyše deodoranty neobsahujú hliník ani ďalšie škodlivé látky, ktoré pôsobia nepriaznivo na telo a naše zdravie. 

Keďže po novom roku si dávame predsavzatia, že sa budeme lepšie stravovať, cvičiť a celkovo sa o seba viac starať, určite sa potešíte špeciálnej telovej kozmetike. Vyskúšať môžete prírodný spevňujúci krém, tvarujúci krém, telové masky či inú organickú kozmetiku proti celulitíde. Nezabudnite sa rozmaznávať hydratačnými, výživnými olejmi, anti-age organickými krémami, pleťovými či  exclusive sérami. Dôležitá je aj starostlivosť o veľmi citlivé partie ako oči, krk, dekolt. Oceňujeme ich prírodné čistiace vody, micelárne vody, odličovacie krémiky a úžasné balzamy na pery.  

Samozrejme prírodná kozmetika Biobaza nezabudla ani na naše silnejšie polovičky, ktoré nám už nemusia kradnúť naše šampóny a sprchové gély. V ponuke nájdete štýlové produkty pre našich bradáčov a hipsterov, voňavé krémy, sprchové gély, šampóny, deodoranty či mydlá.

Na svoje si prídu aj milovníci slnka a mora, pretože Biobaza má široký sortiment organických krémov, olejov a marmelád na opaľovanie, respektíve na podporu opaľovania.

A ak budete chcieť niekomu spraviť radosť, môžete si vybrať aj z pripravených a pekne zabalených darčekových setov.

Úžasné je, že zo sortimentu prírodnej značky Biobaza si vyberú aj alergici či ľudia s citlivou pokožkou.


Výrobcovia organickej kozmetiky BIOBAZA sú prívržencami prírodných výrobkov a sú presvedčení v blahodarné pôsobenie prírody na krásu a zdravie, preto pre nás vyrábajú tieto organické vychytávky :) A my sme im za to veľmi vďační.

Domovom tejto prírodnej kozmetiky Biobaza je prímorské Chorvátsko, a preto je v každom ročnom období  krásnou spomienkou na modré more, teplý vzduch a slnečné dni  v Stredomorí.  Jej vône vám pripomenú prechádzky po levanduľových poliach medzi zelenými olivovníkmi a citrusovými záhradami.  Výťažky z kvetov a byliniek vám zase pripomenú vôňu  z truhlíc našich starých materí a vôňu sviežej bielizne pohladenej slnečnými lúčmi.


Nevieme sa dočkať, kedy kozmetiku vyskúšate aj vy a dáte nám vedieť, ako ste s ňou spokojní ;).

A na záver vám želáme všetko dobré do nového roka,

Tím Drogerka!

Príbuzné články
Ako som vám minule sľúbila, testujem náš kolagén a po pravidelnom užívaní som dospela k nasledujúcemu:-  drobné vrásky sú fuč-  pleť sa mi vyhladila a&nbs...
Krása, plodnosť, bohatstvo, znovuzrodenie a múdrosť – to sú symboly, ktoré po celom svete predstavuje toto nádherné ovocie – granátové jabĺčko. Ako ovocie života, jedlo bohov či ...
Regenerácia organizmu po športovaní je pre zdravie dôležitá tak, ako samotný pravidelný pohyb. Vďaka správnej starostlivosti o namáhané svalstvo sa vaše telo ľahko vyrovná s...
Počas predchádzajúcich týždňov sme sa bližšie pozreli na to, ako presne používať pracie prostriedky. Ale jednu súčasť celého procesu sme ešte nespomenuli. Sú to aviváže. Niektor...
Na záver našej série o praní a pracích prostriedkoch sa pozrieme na základné chyby, ktoré sa aj napriek dlhoročným skúsenostiam stále opakujú. Pritom, ak budeme správne...

Sledujte nás

#drogerkask
#drogerka

Odoslaním emailovej adresy vyjadrujete súhlas s odberom Newslettra