Drogerka Blog

Katka a Maťka - ženy, ktorých príbeh nás chytil za srdce

Katka a Maťka - ženy, ktorých príbeh nás chytil za srdce

2SIS. Slovenská prírodná značka, ktorej príbeh začal rovnako hravo ako vyzerajú ich produkty. Priznáme sa, keď sme videli produkty prvýkrát, zaujali nás vzhľadom. Potom sme začali pátrať viac a očarila nás myšlienka a celý koncept. Aký je teda ich príbeh?

Katka a Maťka sú sestry. Ako to už medzi súrodencami býva, baby sa medzi sebou doberali: „Ty si chemička, prečo nevyrobíš mydlo?“ A tak sa Maťka pustila do práce. Hľadala informácie, skúšala a o niekoľko dní už mala hotové svoje prvé mydlo. Bola to láska na prvý pokus. Stále však pokračovala v skúšaní a Katka, ako grafik, vymyslela logo a celú vizuálnu stránku značky.

Produkty sú svojím zložením jednoduché a založené čisto na prírodnej báze. Dievčatá sú toho názoru, že by sme si telo nemali zaťažovať chémiou, ktorá sa v bežných kozmetických prípravkoch nachádza, a my s nimi súhlasíme. Okrem toho sú ich vône neskutočné - Tykokos, Lovender, Honey či Cucu. Prevoňali nám celú kanceláriu. Dokonca majú aj Pure produkty bez vône, ktoré sú vhodné pre alergikov. Vegáni si tiež prídu na svoje. Nájdete u nich aj rad produktov venovaný mamičkám a detičkám. Určite si vás získajú aj peknými obalmi, ktorý má každý ich produkt.  

Portfólio kozmetických prípravkov je naozaj široké. Dievčatá si pre vás pripravili telové maslá, telové mlieka, šampóny, kondicionéry, balzamy na pery, mydlá či sprchové želé.

Zaujímavou vychytávkou sú odličovacie tampóny, ktoré môžete použiť viackrát a nie sú vatové. Pri ich výrobe použili froté a bambusové vlákna. Majú hravé farby a odličovanie s nimi je hrou.  :)

Okrem toho majú aj orechy na pranie z Indie. Sú vhodné na pranie farebnej aj bielej bielizne, nie sú testované na zvieratách a sú šetrné k prírode.

Dievčatá si nás získali. Veríme, že vám budú ich produkty prinášať takú radosť ako nám. Určite vám o nich ešte prinesieme informácie. :)


Vaša Drogerka

Príbuzné články
Na príchod drobčeka do rodiny sa väčšina z nás pripravuje vopred vo veľkom, pretože sa ho už nevieme dočkať. Snažíme sa mu zabezpečiť tú najlepšiu starostlivosť, no jednu v...
Ekologický. Toto populárne slovo sa v priebehu niekoľkých rokov úspešne udomácnilo na Slovensku. Dôležité je však uvedomiť si, že je rozdiel medzi ekologickým a ekolog...
Či už máte citlivú, normálnu alebo zmiešanú pleť, jej odlíčenie a vyčistenie je základom starostlivosti. Na povrchu pleti totiž neexistuje žiadny samočistiaci systém. Nečistoty s...

Sledujte nás

#drogerkask
#drogerka

Odoslaním emailovej adresy vyjadrujete súhlas s odberom Newslettra