Biobaza SUN Booster - sérum na zvýraznenie opálenia 50 ml

Biobaza SUN Booster - sérum na zvýraznenie opálenia 50 ml
Doprava zdarma nad 60€
150 odberných miest
Doručenie do 24h
AKCIA

Biobaza SUN Booster - sérum na zvýraznenie opálenia 50 ml

Stará cena: 10,19€ Nová cena: 7,99€


Parametre

Dostupnosť: Skladom
Kód: 90330

Popis

Biobaza SUN Booster sérum na zvýraznenie opálenia, ktoré prirodzene stimuluje bronzové opálenie pokožky a pomáha ho udržať čo najdlhšie. Je obohatené o komplex PHOTOTAN, ktorý stimuluje opaľovanie a komplex HYDRAOX s aloe vera, zeleným čajom a kofeínom zabezpečuje hydratáciu a jemnosť pokožky. Ľahko sa používa, stačí pridať pár kvapiek do hydratačného krému, opaľovacieho prípravku alebo produktu po opaľovaní. Neobsahuje ochranné faktory. Biobaza je prírodná kozmetika, značka farmaceutickej kvality z Chorvátska. Produkty sú vhodné pre ľudí s citlivou pokožkou, neobsahuje žiadne konzervanty, parabény, parfumy a farbivá. Eko kozmetika Biobaza je vyrobená z prírodných surovín a laboratórne testovaná. Viac o značke nájdete na našom blogu.


 • sérum na zvýraznenie opálenia
 • stimuluje opaľovanie, hydratuje pokožku

 • neobsahuje ochranné faktory
 • pridáva sa do opaľovacieho prípravku


  Použitie: 

  Pridajte pár kvapiek do vášho opaľovacieho prípravku alebo prípravku po opaľovaní, telového mlieka. Ideálne v kombinácii s produktami Biobaza. Po použití si dôkladne umyte ruky. Odporúča sa začať so sérom dva týždne pred opaľovaním.  Neobsahuje ochranné faktory. Pred slnením použite prípravok s ochranným faktorom. Nadmerné slnenie môže poškodiť Vaše zdravie. Vyhýbajte sa kontaktu s očami. Uschovávajte mimo dosahu malých detí. V prípade precitlivenosti pozastavte používanie.


  Prírodné zložky:

  zelený čaj, kofeín, aloe vera


  Zloženie:

  aqua, sorbitol (and) arginine hcl (and) ornithine hcl (and) tyrosine (and) silica, camellia sinensis (green tea) leaf extract, caffeine, aloe barbadensis leaf juice, dihydroxyacetone, erythrulose, aroma (cocnut-natural), phenethyl alcohol (and) caprylyl glycol, caramel, carbomer, sodium hydroxide.  Značka:                               Biobaza

  Váha:                                   50 ml

  Najpredávanejšie produkty

  Sledujte nás nech vám už nič neujde!

  Odoslaním emailovej adresy vyjadrujete súhlas s odberom Newslettra