Biobaza DENTAL TEEN detská zubná pasta od 7 rokov 75 ml

Biobaza DENTAL TEEN detská zubná pasta od 7 rokov 75 ml
Doprava zdarma nad 50€
150 odberných miest
Doručenie do 24h

Biobaza DENTAL TEEN detská zubná pasta od 7 rokov 75 ml

Aktuálna cena: 4,39€


Parametre

Dostupnosť: Skladom
Kód: 90244

Popis

Biobaza DENTAL TEEN neabrazívna detská zubná pasta pre deti od 7 rokov s jemnou mentolovou príchuťou bez nanočastíc chráni zuby pred tvorbou zubného povlaku, spevňuje a chráni ďasná. Prírodné zloženie bez parabénov a cukru je ideálne pre každodennú ústnu hygienu a zdravé zuby. Je obohatená o inovatívnu zložku OMD, ktorej účinky sú klinicky dokázané. Obsahuje uhličitan vápenatý, vďaka čomu umožňuje remineralizáciu zubov, vyhladzuje ich povrch a postupne obnovuje ich prirodzenú belosť a lesk. Biobaza je prírodná kozmetika, značka farmaceutickej kvality z Chorvátska. Produkty sú vhodné pre ľudí s citlivou pokožkou, neobsahuje žiadne konzervanty, parabény, parfumy a farbivá. Eko kozmetika Biobaza je vyrobená z prírodných surovín a laboratórne testovaná. Viac o značke nájdete na našom blogu.


  • s jemne mentolovou príchuťou
  • vhodná na každodenné použitie pre deti od 7 rokov
  • s inovatívnou zložkou OMD
  • pre zdravé zuby a ďasná
  • bez parabénov, parfumov a farbív


Použitie: 

Dostatočné množstvo zubnej pasty vytlačte na zubnú kefku. Krúživímy pohybmy zuby vyčistite a masírujte ďasná aspoň 2 minúty. Prehltnutie pasty redukujte na minimum a vyplachujte. UPOZORNENIE: Neodporúča sa deťom do 7 rokov. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. V prípade precitlivenosti ukončite používanie.


Zloženie:

aqua, sorbitol, hydrated silica, glycerin, hydroxyapatite (and) calcium carbonate (omd), lauryl glucoside, cocos nucifera oil, xanthan gum, titanium dioxide, menthol, stevia rebaudiana extract, potassium sorbate, citric acid, mentha arvensis leaf oil


Značka:                               Biobaza

Váha:                                   75 ml

Najpredávanejšie produkty

Sledujte nás

#drogerkask
#drogerka

Odoslaním emailovej adresy vyjadrujete súhlas s odberom Newslettra