Bio-D bieliaci prostriedok a odstraňovač škvŕn 400 g

Bio-D bieliaci prostriedok a odstraňovač škvŕn 400 g
Doprava zdarma nad 60€
150 odberných miest
Doručenie do 24h

Bio-D bieliaci prostriedok a odstraňovač škvŕn 400 g

Aktuálna cena: 3,99€


Parametre

Dostupnosť: Vypredané
Kód: 90344

Popis

Bio-D bezfosfátový ekologický bieliaci prostriedok na báze kyslíka, ktorý odstraňuje škvrny i zápach. Rýchlo sa rozpúšťa a je účinný už pri nízkych teplotách. Neobsahuje chlór, bielidlá, umelé arómy ani fosfáty. Je hypoalergénny, nespôsobuje podráždenia a je vhodný i pre citlivú pokožku. Je vyrobený zo šetrných a ekologicky rozložiteľných látok, je bezpečný pre čističky i septiky. Bio-D je značka ekologickej drogérie z Anglicka, ktorá svoje prostriedky vyrába tak, aby mali minimálny vplyv na životné prostredie ako pri výrobe samotnej, tak pri ich použití. Dodržujú princípy Fair Trade70-100% obalov je vyrobených z recyklovaného plastu, využívajú suroviny z prírodných obnoviteľných zdrojov. Produkty sú vysoko účinnénetestované na zvieratách, neobsahujú žiadne živočíšne zložky a všetky sú tak vhodné i pre vegánov. Viac o značke nájdete na našom blogu.


  • bieliaci prostriedok

  • na báze kyslíka
  • odtraňuje škvrny
  • hypoalergénny
  • bez chlóru, bielidla, fosfátov a iných škodlivín

  • účinný pri nízkych teplotách


Použitie: 

Nie je vhodné pre hodváb, vlnu a materiály s nízkou farebnou stálosťou. Pre pranie v práčke pridajte 15g prostriedku k štandardnej dávke Bio-D pracieho prášku. Pre namáčanie a pranie v rukách rozpusťte 15g prostriedku v 5 litroch vody ako prísadu k štandardnej dávke Bio-D pracieho prostriedku. Dodržujte pokyny uvedené na textíliách.


Zloženie:

5-15%: uhličitan sodný, peruhličitan sodný, organické sekvestračné činidlo. Menej než 5%: aniontové povrchové aktívnelátky, koloidy celulózy.Značka:                               Bio-D

Váha:                                   400 g


Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí !

Výrobok spôsobuje vážne podráždenie - vyhnite sa kontaktu s očami. V prípade zasiahnutia očí ich dôkladne vypláchnite vodou. Ak zdravotné problémy pretrvávajú vyhľadajte lekársku pomoc.

Výrobok neprehĺtajte. V prípade prehltnutia vyhľadajte lekársku pomoc.

Pre prípad potreby navštíviť lekára si uchovajte etiketu/štítok produktu.

Postupujte podľa pokynov na starostlivosť o textílie.

Po každom ručnom praní si ruky vždy poriadne opláchnite v čistej vode a osušte.

Osoby s vonkajším zranením pokožky by sa mali vyvarovať dlhšiemu kontaktu s týmto prostriedkom alebo by mali použiť ochranné rukavice. 


Najpredávanejšie produkty

Sledujte nás nech vám už nič neujde!

Odoslaním emailovej adresy vyjadrujete súhlas s odberom Newslettra