Ako nakupovať


Ak chcete kúpiť drogistický tovar a kozmetiku v našej drogerke.sk tak:
Vyberte si v našej drogerke.sk tovar, o ktorý máte záujem.

Zadajte tovar a počet ks (ak ste u nás prvýkrát, prečítajte si aj Obchodné podmienky).

Zvoľte si spôsob dopravy: buď doprava kuriérom, alebo osobný odber vo  viac ako 150 odberných miestach Zásielkovne po celom Slovensku.

Za tovar platíte buď vopred platobnými kartami Visa a MasterCard, alebo pri jeho preberaní v hotovosti.


Vernostný program


je úplne jednoduchý, veď posúďte sami ;)Vernostný program platí len pre registrovaných zákazníkov.

Za každých 10€ nákupu získate vždy 1 bod. Napríklad pri nákupe za 73€ dostanete 7 bodov. Informáciu o počte pridelených bodov získate po tom, ako Vám bude tovar doručený.

V klientskom rozhraní budete mať informáciu o celkovom počte bodov.

Počet bodov, ktoré chcete uplatniť pri Vašom nákupu uveďte v nákupnom košíku. Sami sa rozhodnite, koľko bodov si pri Vašich nákupoch uplatníte.

Vernostné body budú pridelené zaregistrovanému klientovi do týždňa po doručení objednávky. O pridelení vernostných bodov bude klient informovaný prostredníctvom emailu. Prehľad bodov bude k dispozícii po prihlásení sa do „ Môj účet“ na www.drogerka.sk. Vernostné body sa počítajú z finálne zaplatenej sumy kúpených produktov (po odčítaní predchádzajúcich zliav/uplatnení starých vernostných kupónov). Body sa nikdy nepočítajú z poplatku za dopravu a tiež sa vernostné body nedajú uplatniť na zníženie poplatku za dopravu.


Doprava

Objednávka vytvorená do 12:00 bude doručená na vami zvolenú adresu nasledujúci pracovný deň.
Ak si objednáte tovar v hodnote viac ako 60 €, dopravu máte ZADARMO.


Osobne na výdajnom mieste v Bratislave

Vašu objednávku si môžete vyzdvihnúť aj osobne na našom výdajnom mieste:

Na Pántoch 18, Vector Parks, 831 06 Bratislava – Rača.


Otváracie hodiny: Pondelok – Piatok 09:00-16:00, kontakt: +421 917 791 187
Vyzdvihnutie balíka na výdajnom miesta je bezplatné. Platiť môžete v hotovosti alebo platobnou kartou.

REMAX / GLS kuriér

V prípade ak je hodnota nákupu nižšia ako  60 €, za dopravu kuriérom po území Slovenska zaplatíte 3,99 €. Pri platbe dobierkou (hotovosť pri preberaní objednávky) sa účtuje poplatok 0,80€, pri platbe platobnou kartou (CardPay) sa poplatok neúčtuje.

V prípade väčšej objednávky Vám bude tovar zabalený do viacerých balíkov pre lepšiu manipuláciu. O doručení balíka budete informovaný emailom a interaktívnou SMS s číslom balíka, predpokladaným termínom doručenia a výškou dobierky (v prípade jej zvolenia). Zároveň máte možnosť zmeniť deň doručenia zásielky odpoveďou na interaktívnu SMS.


Skladovanie, balenie a odoslanie Vašej zásielky pre nás zabezpečujeme vo vlastnej réžii.

Zásielkovňa

V prípade ak je hodnota nákupu nižšia ako 60 €, za doručenie na odberné miesto Zásielkovne na území Slovenska zaplatíte 1,99€. Pri platbe dobierkou (hotovosť pri preberaní objednávky) sa účtuje poplatok 0,80€, pri platbe platobnou kartou (CardPay) sa poplatok neúčtuje.


Maximálna hmotnosť jednej objednávky/balíka doručovaného prostredníctvom zásielkovne je 10 kg. Zásielku s hmotnosťou produktov nad 9kg nie je možné doručiť prostredníctvom Zásielkovne (máme rezervu, pretože vo váhe produktov uvedenej na web stránke je zahrnutý iba obsah produktu, ale nie je obal : fľaša, krabica atď). Hmotnosť objednávky sa sčítava automaticky počas objednávania. Ak vám pri výbere spôsobu doručenia nie je poskytnutá možnosť odberného miesta Zásielkovne, vaša objednávka má hmotnosť cez 10 kg. Keď bude zásielka pripravená k odberu, budete o tom informovaný emailom a SMS správou. Prosím nevyzdvihujte si objednávku skôr ako obdržíte email/ SMS.


Odberné miesta Zásielkovne

Načítání: seznam poboček osobního odběru

Sledujte nás nech vám už nič neujde!

Odoslaním emailovej adresy vyjadrujete súhlas s odberom Newslettra