Insight Colored hair darčekový set na ochranu farbených vlasov

Insight Colored hair darčekový set na ochranu farbených vlasov
Doprava zdarma nad 50€
150 odberných míst
Doručenie do 24h
AKCIA

Insight Colored hair darčekový set na ochranu farbených vlasov

Stará cena: 34,99€ Nová cena: 29,99€


Parametre

Dostupnosť: Vypredané
Kód: 00757

Popis

Darčekový set profesionálnej prírodnej značkovej talianskej kozmetiky Insight Colored Hair obsahuje šampón, kondicionér a masku pre farbené vlasy.


Insight Colored hair šampón je prírodný šampón určený pre farbené vlasy. Hĺbkovo ich vyživuje a zároveň chráni vlasovú štruktúru a predlžuje tak životnosť farby alebo melíru. Vlasy zanecháva jemné, lesklé a rozjasnené, sú chránené a odolnejšie voči vymývaniu. Je bohatý na prírodné oleje a extrakty. Obsahuje makadamový olej, extrakt z henny, mangové maslo, olej z hroznových jadier. INSIGHT je bio značka prírodnej talianskej vlasovej kozmetiky, ktorej produkty sú inšpirované prírodou. Produkty sú bohaté na účinné prírodné zložky, ktoré pochádzajú z certifikovaných a ekologicky pestovaných rastlín. Výrobky neobsahujú parabény, silikóny, minerálne oleje, alergény ani farbivá. Viac o značke nájdete na našom blogu.


 • predlžuje životnosť farby
 • s jemnou vôňou
 • obohatený o prírodné oleje a extrakty
 • nezaťažuje vlasy, zostávajú jemné a lesklé
 • bez SLS, SLES, parabénov, silikónov, alergénov a iných škodlivých látok


Použitie: 

Šampón vmasírujte do vlhkých vlasov, napeňte a nechajte chvíľu pôsobiť a následne opláchnite vodou.


Zloženie:

Aqua (water), sodium coceth sulfate, cocamidopropyl betaine, disodium laureth sulfosuccinate, macadamia ternifolia seed oil, vitis vinifera (grape) seed oil, mangifera indica (mango) seed butter, lawsonia inermis (henna) leaf extract, parfum (fragrance), polyquaternium-10, citric acid, sodium chloride, glycerine, magnesium nitrate, magnesium chloride, methychloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, sodium benzoate, potassium sorbate.


Značka:                               Insight

Váha:                                   500 ml


Insight Colored hair kondicionér je prírodný kondicionér určený pre farbené vlasy. Hĺbkovo ich vyživuje a zároveň chráni vlasovú štruktúru a predlžuje tak životnosť farby alebo melíru. Vlasy zanecháva jemné, lesklé a rozjasnené, sú chránené a odolnejšie voči vymývaniu. Je bohatý na prírodné oleje a extrakty. Obsahuje makadamový olej, extrakt z henny, mangové maslo, olej z hroznových jadier. INSIGHT je bio značka prírodnej talianskej vlasovej kozmetiky, ktorej produkty sú inšpirované prírodou. Produkty sú bohaté na účinné prírodné zložky, ktoré pochádzajú z certifikovaných a ekologicky pestovaných rastlín. Výrobky neobsahujú parabény, silikóny, minerálne oleje, alergény ani farbivá. Viac o značke nájdete na našom blogu. • predlžuje životnosť farby
 • s jemnou vôňou
 • obohatený o prírodné oleje a extrakty
 • nezaťažuje vlasy, zostávajú jemné a lesklé, ľahšie sa rozčesávajú
 • bez SLS, SLES, parabénov, silikónov, alergénov a iných škodlivých látok


Použitie: 

Kondicionér nanášajte na vlhké umyté vlasy, nechajte chvíľu pôsobiť a následne dôkladne opláchnite čistou vodou.


Zloženie:

Aqua (water), Cetrimonium Chloride, Cetearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, macadamia ternifolia seed oil, vitis vinifera (grape) seed oil, mangifera indica (mango) seed butter, lawsonia inermis (henna) leaf extract, parfum (fragrance), Citric Acid, magnesium nitrate, magnesium chloride, methychloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, sodium benzoate, potassium sorbate.


Značka:                               Insight

Váha:                                   500 ml


Insight Colored hair maska na vlasy je prírodná maska určená pre farbené vlasy. Hĺbkovo ich vyživuje a zároveň chráni a posilňuje vlasovú štruktúru a predlžuje tak životnosť farby alebo melíru. Vlasy zanecháva jemné, lesklé a rozjasnené, sú chránené a odolnejšie voči vymývaniu. Je bohatý na prírodné oleje a extrakty. Obsahuje makadamový olej, extrakt z henny, mangové maslo, olej z hroznových jadier. INSIGHT je bio značka prírodnej talianskej vlasovej kozmetiky, ktorej produkty sú inšpirované prírodou. Produkty sú bohaté na účinné prírodné zložky, ktoré pochádzajú z certifikovaných a ekologicky pestovaných rastlín. Výrobky neobsahujú parabény, silikóny, minerálne oleje, alergény ani farbivá. Viac o značke nájdete na našom blogu. • predlžuje životnosť farby
 • s jemnou vôňou
 • obohatená o prírodné oleje a extrakty
 • nezaťažuje vlasy, zostávajú jemné a lesklé a hydratované
 • bez SLS, SLES, parabénov, silikónov, alergénov a iných škodlivých látok


Použitie: 

Masku nanášajte na vlhké umyté vlasy, nechajte pôsobiť 5-10 minút a následne dôkladne opláchnite čistou vodou.


Zloženie:

Aqua (water), Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Myristyl Alcohol, macadamia ternifolia seed oil, vitis vinifera (grape) seed oil, mangifera indica (mango) seed butter, lawsonia inermis (henna) leaf extract, parfum (fragrance), Citric Acid, magnesium nitrate, magnesium chloride, methychloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, sodium benzoate, potassium sorbate.


Značka:                               Insight

Váha:                                   250 ml

Najpredávanejšie produkty

Sledujte nás

#drogerkask
#drogerka

Odoslaním emailovej adresy vyjadrujete súhlas s odberom Newslettra